O MNIE

Aranżacje ślubne, podobnie jak aranżacja wnętrz, powinny wynikać z pasji i zamiłowania. Pomoc w zorganizowaniu ślubu – jednego z najważniejszych dni w życiu, jako forma usług świadczonych na rzecz innych osób odznaczać się musi wielką empatią i zrozumieniem potrzeb Klientów. Zachęcona powodzeniem moich pomysłów związanych z projektowaniem wnętrz oraz namowami osób, którym w ramach hobby, i pasji właśnie, pomogłam w realizacji ich Ślubu pragnę skierować do Państwa ofertę dekoracji ślubnych i okolicznościowych.

Każda Para jest niepowtarzalna. Takie też powinno być jej Wesele i wszystko co z nim związane. Elastyczne, indywidualne podejście do potrzeb Klienta sprawi, że uroczystości weselne będą niezapomnianym przeżyciem, nie tylko dla Państwa Młodych, ale także dla wszystkich gości.

Specjalnością naszej firmy jest ozdabianie sal weselnych, a także dekorowanie samochodów i strojenie kościołów. Na polecenie zasługują również indywidualnie projektowane i wykonywane zaproszenia ślubne, zawiadomienia, winietki oraz inne kartki okolicznościowe.